SERVİSLERİMİZ  

Dış Kaynak Kullanımı

servIT Outsource hizmetleri ile avantajı yakalayın!

Tüm sektör ve pazarda daha çok ilgi görmeye başlayan servIT Outsource hizmetleri, firmalara hem finansal hem de kalite yönünden avantaj sağlar.

Küçük bilgi işlem ekibiyle çalışan firmalar için hem bilgi işlem yapısının işletilmesi ve kontrolü, hemde hızla gelişen ve gerekli olan yeni teknolojinin yakından takibi gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Bir taraftan maliyet baskısı , IT maliyetlerinin kontrol altına alınması , diğer taraftan yeni teknoloji ve altyapı ile çalışma isteği şirketleri baskı altında tutmaktadır. Ayrıca Server'ların, işletim sistemlerinin, masaüstü PC'lerin vb. işletilmesi, çıkan sorun ve sıkıntıların giderilmesi, şirketlerin ana faaliyet alanı dışında olan işlerdir. Şirketlerin gerçek işlerine odaklanmalarını engeller.

İşte tam bu noktada servIT Outsource hizmetleri fayda sağlamaktadır … Ayrıca servIT Outsource hizmetlerinden en üst düzeyde faydalanabilmeniz için gereken herşeyi yapmaya gayret eder.

Düşük Maliyet

servIT müşterilerine modern altyapı sunmakta, sistemimiz ile bilişim yapınız kısa sürede adaptasyona geçerek ciddi bir maliyet avantajı sağlamaktadır.

Düşük Risk

Bize sunulan altyapı ve sistemlerin sorumluluklarını ve buna bağlı olarak teknolojik yenilikleri ve güvenliğinin sorumluluklarını taşıyoruz.

Mükemmel Kalite

ITIL standartları ile sizlere en uygun servis kalitesini sunuyoruz ve kalitemizi sizlere sunacağımız bir Service Level Agreement (SLA) ile teyid ediyoruz.

Mükemmel Kontrol

servIT sistemi ile ölçeklenebilir raporlar alarak maliyetlerinizi ve ileriye dönük analiz yapma imkanı sağlıyoruz.

Hızlı Erişim

servIT ile hizmet çok hızlı!.. İster Call Center’ımızı arayarak , ister siz müşterilerimize özel olarak hazırlanmış online servis bağlantı hizmeti ile bir tık ötedeyiz.